ADEN GARDEN

Proje özeti

İstanbul’un saklı kalmış güzelliklerinden Güzelce’de. 10.000 M2 alan üzerine kurulu birbirinden bağımsız 28 adet bahçeli Villa’nın olduğu her detayı özenle seçilmiş, tasarlanmış “Kendi Hayatınızı” yaşayacağınız Aden Garden Villaları sizlerle buluşuyor. Her bir ayrıntısında naifliği, doğallığı ve lüksü buluşturan Aden Garden’da rahatı ve huzuru bulacaksınız.

Proje detayları

Yapımcı Firma: HİSAR GROUP
Konut Tipi: VİLLA (4+2)
Konut Sayısı: 28 villa
M² Aralığı: 250 m² - 270 m²
Manzara: ŞEHİR, DOĞA, PEYZAJ
Arsa Alanı: 10.0000 m²
Konum: GÜZELCE/BEYLİKDÜZÜ
Teslim Tarihi: 01.04.2020

DIŞ GÖRSELLER

İÇ GÖRSELLER

MTS PROJE

Diğer Projelerimiz

ADRES KORU EVLERİ

Bayraktar İnşaat’ın İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni prestijli bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Adres Koru Evleri, 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Read More »

BALANCE GÜNEŞLİ

Balance Güneşli, Balance Gayrimenkul’ün kalite anlayışını yansıttığı ve altına imzasını attığı ilk projesidir. Şölen markasının saygınlığı ve güvencesini yansıtan Balance Güneşli, modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılanmak üzere hayata geçen A plus bir ofis projesidir. 2015 yılında temeli atılan projenin tüm inşaat süreci tamamlanmış ve çalışma hayatı başlamıştır. Balance Güneşli, 17 dönüm arazi üzerinde toplam 83 bin metrekare inşaat alana sahip.

Read More »

TAKSİM PALAS

İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Taksim’in kalbinde, hem şehir hayatını hemde sakinliği bir arada sunan Taksim Palas Projesi 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile tasarlandı.

Read More »

NOUVEL MALTEPE

İstanbul Asya yakasında, Maltepe’nin incisi Yalı Mahallesi’nde denizle barışık, huzurlu, sakin elit bir yaşam sizleri bekliyor…

Read More »

ELYSIUM ELIT

Elysium Elit İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Koşuyolu’nda 10.000 m2’lik bir alanda yer alan 2 bloktan oluşmaktadır. 86 daire ile sınırlı butik projede, 15 katlı A blok ve 7 katlı B bloğun hemen altında 6.500 m2’lik alana sahip dışarıya açık alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Read More »

BAHARYAKA EYÜP SULTAN

İstanbul’un ve tarihin kalbinde konumlanan Eyüpsultan’da, şimdi 6 katlı 27 blokta 593 daireden oluşan bir ayrıcalığın ilk adımları
BAHARYAKA ile atılıyor.

Read More »