ALYA BELLA VILLA

Proje özeti

Alya Bella Villa Beylikdüzü’nün kalbinde her aileye uygun modern yaşamve yeni lüks konsepti sunuyor.

Bir ailenin isteyebileceği tüm olanakları size geniş alanlarla sunuyor.

Projemiz her biriminden kendine ait deniz manzarasına sahiptir.
Her villa kendi banyosuna sahip 7 yatak odası ve özel açık yüzme havuzu ve geniş bahçesi ile 4 katlı 2 salondan oluşmaktadır.

Alya bella villada hayat, şimdi başlıyor.

Proje detayları

Yapımcı Firma: BOSS4 Construction
Konut Tipi: A Type 7+2, 464M2 - B Type 7+2, 500M2
Konum: Gurpinar - Beylikduzu
Teslim Tarihi: 2023

DIŞ GÖRSELLER

İÇ GÖRSELLER

MTS PROJE

Diğer Projelerimiz

POLAT TOWER BASIN EKSPRES

POLAT TOWER BASIN EKSPRES

Bölgenin en yüksek noktasında yer alan avantajlı konumu ve önü kapanmayacak 360 derece İstanbul manzarası ile Polat Tower Basın Ekspres’teki yaşam konforu seyir zevki ile tamamlanıyor.

Daha Fazla »

ALYA MARİN

Dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul’un göbeğinde inşa edilen Alya Marin, modern mimari çizgileri, açık kapalı sosyal alanları, çocuk oyun parkları, yapıların arasından süzülen doğal topoğrafya ile uyumlu peyzaj düzenlemesi sayesinde ferah ve nezih bir yaşam imkanı sunmakta. Birinci sınıf malzemeyle inşa edilen Alya Marin, kesintisiz güvenlik ve servis hizmetiyle de huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Daha Fazla »

NOUVEL MALTEPE

İstanbul Asya yakasında, Maltepe’nin incisi Yalı Mahallesi’nde denizle barışık, huzurlu, sakin elit bir yaşam sizleri bekliyor…

Daha Fazla »

BAHARYAKA EYÜP SULTAN

İstanbul’un ve tarihin kalbinde konumlanan Eyüpsultan’da, şimdi 6 katlı 27 blokta 593 daireden oluşan bir ayrıcalığın ilk adımları
BAHARYAKA ile atılıyor.

Daha Fazla »

MOSTAR ATAKENT

Mostar Atakent İstanbulu’un gözde bölgelerinden biri olan Atakent’te inşa ediliyor. Proje butik konseptiyle aile yaşamına, yatırıma uygun olarak tasarlandı.

Daha Fazla »