FORTİS İSTANBUL

Project Summary

You have many alternatives in front of you in terms of transportation and the place where you will shop according to your mood. Do you want to explore the world? Ataturk Airport is within walking distance. Are you going somewhere in Istanbul? You are very close to the Subway Train(Metro), Metrobus and other public transportations. In Fortis Istanbul where acoustic facade and window systems are used, the noise of the city is always outside. Peace and happiness are among the most important privileges that Fortis Istanbul offers you.

Project Details

Contractor: YİĞİT GROUP
Type: APARTMENT
Number of Flats: 3 blok – 705 daire
Range of M²: 56 m² - 311 m²
Views: ŞEHİR, PEYZAJ
Land Area: 14.523 m²
Location: KARTALTEPE/KÜÇÜKÇEKMECE
Delivery Date: READY TO MOVE

EXTERNAL PHOTOS

INTERNAL PHOTOS

MTS PROJE

Diğer Projelerimiz

FORTİS İSTANBUL

FORTİS İSTANBUL

Konumuyla çok kıymetli bir bölgede yükselen Fortis İstanbul projesi, yatırım olarak değerli olduğu kadar, kira getirisiyle de size önemli avantajlar sağlıyor.
Bölgenin kısa ve uzun dönemli kiralamaya uygun lokasyonda yer alması, siz uzun süreli İstanbul dışına çıktığınızda da evinizin kiralanabileceği anlamına geliyor.
Fortis İstanbul demek, hem hayatın güzelliklerini, hem de kazancı doyasıya yaşamak demek!

Daha Fazla »
POLAT TOWER BASIN EKSPRES

POLAT TOWER BASIN EKSPRES

Bölgenin en yüksek noktasında yer alan avantajlı konumu ve önü kapanmayacak 360 derece İstanbul manzarası ile Polat Tower Basın Ekspres’teki yaşam konforu seyir zevki ile tamamlanıyor.

Daha Fazla »

ALYA DOLUNAY

Alya Dolunay, İstanbul Beylizdüzü’nün merkezinde, yaşam vadisi ve alışveriş merkezlerinin yanında, tüm ihtiyaçlarınızın bir adım ötesinde; butik , üks yaşamı tanımlıyor

Daha Fazla »

NOUVEL MALTEPE

İstanbul Asya yakasında, Maltepe’nin incisi Yalı Mahallesi’nde denizle barışık, huzurlu, sakin elit bir yaşam sizleri bekliyor…

Daha Fazla »

ALYA TERAS

BOSS4 Gayrimenkul imzası taşıyan Alya Teras projesi Levent‘te 1 dönümlük alanda yükseliyor. 15 katlı olarak planlanan blokta alanları 53 ile 130 metrekare arasında değişen 129 daire bulunuyor.

Daha Fazla »

BAHARYAKA EYÜP SULTAN

İstanbul’un ve tarihin kalbinde konumlanan Eyüpsultan’da, şimdi 6 katlı 27 blokta 593 daireden oluşan bir ayrıcalığın ilk adımları
BAHARYAKA ile atılıyor.

Daha Fazla »