FORTİS İSTANBUL

Project Summary

You have many alternatives in front of you in terms of transportation and the place where you will shop according to your mood. Do you want to explore the world? Ataturk Airport is within walking distance. Are you going somewhere in Istanbul? You are very close to the Subway Train(Metro), Metrobus and other public transportations. In Fortis Istanbul where acoustic facade and window systems are used, the noise of the city is always outside. Peace and happiness are among the most important privileges that Fortis Istanbul offers you.

Project Details

Contractor: YİĞİT GROUP
Type: APARTMENT
Number of Flats: 3 blok – 705 daire
Range of M²: 56 m² - 311 m²
Views: ŞEHİR, PEYZAJ
Land Area: 14.523 m²
Location: KARTALTEPE/KÜÇÜKÇEKMECE
Delivery Date: READY TO MOVE

EXTERNAL PHOTOS

INTERNAL PHOTOS

MTS PROJE

Diğer Projelerimiz

ADRES KORU EVLERİ

Bayraktar İnşaat’ın İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni prestijli bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Adres Koru Evleri, 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Read More »

ELYSIUM ELIT

Elysium Elit İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Koşuyolu’nda 10.000 m2’lik bir alanda yer alan 2 bloktan oluşmaktadır. 86 daire ile sınırlı butik projede, 15 katlı A blok ve 7 katlı B bloğun hemen altında 6.500 m2’lik alana sahip dışarıya açık alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Read More »

BAHARYAKA EYÜP SULTAN

İstanbul’un ve tarihin kalbinde konumlanan Eyüpsultan’da, şimdi 6 katlı 27 blokta 593 daireden oluşan bir ayrıcalığın ilk adımları
BAHARYAKA ile atılıyor.

Read More »

ALYA GRANDIS

Alya Grandis projesi BOSS4 Gayrimenkul İnşaat bünyesinde hayata geçiriliyor, Alya Grandis projesi çevresinde bulunan AVM, hastane ve okullar ile konut sakinlerinin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek bir konumda yer alıyor

Read More »

ALYA TERAS

BOSS4 Gayrimenkul imzası taşıyan Alya Teras projesi Levent‘te 1 dönümlük alanda yükseliyor. 15 katlı olarak planlanan blokta alanları 53 ile 130 metrekare arasında değişen 129 daire bulunuyor.

Read More »