POLAT TOWER BASIN EKSPRES

Proje özeti

Bölgenin en yüksek noktasında yer alan avantajlı konumu ve önü kapanmayacak 360 derece İstanbul manzarası ile Polat Tower Basın Ekspres’teki yaşam konforu seyir zevki ile tamamlanıyor. Bir residence hayatına göre eşine az rastlanır, tamamı balkonlu daireler seyrine doyum olmayan şehir manzarasının keyfini açık havada çıkarmanız için özenle düşünüldü. Zirveyi hedefleyenler bilir, zaman her şeyden önemlidir. Bu nedenle iş ve yaşamın ne kadar merkezindeyseniz, o kadar rahat ve avantajlı bir hayata sahip olursunuz. Bu bilinçle tasarlanan Polat Tower Basın Ekspres, İstanbul iş yaşamına alternatif bir soluk getiren ve yeni merkez olarak konumlanan Basın Ekspres yolunun en değerli bölgesinde yer alıyor.

Proje detayları

Yapımcı Firma: POLAT İNŞAAT
Konut Tipi: APARTMENT
Konut Sayısı: 217 daire
M² Aralığı: 56 m² - 311 m²
Manzara: ŞEHİR, PEYZAJ
Arsa Alanı: 10.0000 m²
Konum: MAHMUTBEY/BAĞCILAR
Teslim Tarihi: 01.06.2020

DIŞ GÖRSELLER

İÇ GÖRSELLER

MTS PROJE

Diğer Projelerimiz

NOUVEL MALTEPE

İstanbul Asya yakasında, Maltepe’nin incisi Yalı Mahallesi’nde denizle barışık, huzurlu, sakin elit bir yaşam sizleri bekliyor…

Read More »

BALANCE GÜNEŞLİ

Balance Güneşli, Balance Gayrimenkul’ün kalite anlayışını yansıttığı ve altına imzasını attığı ilk projesidir. Şölen markasının saygınlığı ve güvencesini yansıtan Balance Güneşli, modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılanmak üzere hayata geçen A plus bir ofis projesidir. 2015 yılında temeli atılan projenin tüm inşaat süreci tamamlanmış ve çalışma hayatı başlamıştır. Balance Güneşli, 17 dönüm arazi üzerinde toplam 83 bin metrekare inşaat alana sahip.

Read More »

ADRES KORU EVLERİ

Bayraktar İnşaat’ın İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni prestijli bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Adres Koru Evleri, 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Read More »

TAKSİM PALAS

İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Taksim’in kalbinde, hem şehir hayatını hemde sakinliği bir arada sunan Taksim Palas Projesi 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile tasarlandı.

Read More »

ELYSIUM ELIT

Elysium Elit İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Koşuyolu’nda 10.000 m2’lik bir alanda yer alan 2 bloktan oluşmaktadır. 86 daire ile sınırlı butik projede, 15 katlı A blok ve 7 katlı B bloğun hemen altında 6.500 m2’lik alana sahip dışarıya açık alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Read More »

BAHARYAKA EYÜP SULTAN

İstanbul’un ve tarihin kalbinde konumlanan Eyüpsultan’da, şimdi 6 katlı 27 blokta 593 daireden oluşan bir ayrıcalığın ilk adımları
BAHARYAKA ile atılıyor.

Read More »