POLAT TOWER BASIN EKSPRES

Proje özeti

Bölgenin en yüksek noktasında yer alan avantajlı konumu ve önü kapanmayacak 360 derece İstanbul manzarası ile Polat Tower Basın Ekspres’teki yaşam konforu seyir zevki ile tamamlanıyor. Bir residence hayatına göre eşine az rastlanır, tamamı balkonlu daireler seyrine doyum olmayan şehir manzarasının keyfini açık havada çıkarmanız için özenle düşünüldü. Zirveyi hedefleyenler bilir, zaman her şeyden önemlidir. Bu nedenle iş ve yaşamın ne kadar merkezindeyseniz, o kadar rahat ve avantajlı bir hayata sahip olursunuz. Bu bilinçle tasarlanan Polat Tower Basın Ekspres, İstanbul iş yaşamına alternatif bir soluk getiren ve yeni merkez olarak konumlanan Basın Ekspres yolunun en değerli bölgesinde yer alıyor.

Proje detayları

Yapımcı Firma: POLAT İNŞAAT
Konut Tipi: APARTMENT
Konut Sayısı: 217 daire
M² Aralığı: 56 m² - 311 m²
Manzara: ŞEHİR, PEYZAJ
Arsa Alanı: 10.0000 m²
Konum: MAHMUTBEY/BAĞCILAR
Teslim Tarihi: 01.06.2020

DIŞ GÖRSELLER

İÇ GÖRSELLER

MTS PROJE

Diğer Projelerimiz

NOUVEL MALTEPE

İstanbul Asya yakasında, Maltepe’nin incisi Yalı Mahallesi’nde denizle barışık, huzurlu, sakin elit bir yaşam sizleri bekliyor…

Daha Fazla »

ALYA MERCAN

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat  ve Akkuş Grup imzası taşıyan Alya Mercan projesi Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi mevkiinde inşa ediliyor.

Daha Fazla »
FORTİS İSTANBUL

FORTİS İSTANBUL

Konumuyla çok kıymetli bir bölgede yükselen Fortis İstanbul projesi, yatırım olarak değerli olduğu kadar, kira getirisiyle de size önemli avantajlar sağlıyor.
Bölgenin kısa ve uzun dönemli kiralamaya uygun lokasyonda yer alması, siz uzun süreli İstanbul dışına çıktığınızda da evinizin kiralanabileceği anlamına geliyor.
Fortis İstanbul demek, hem hayatın güzelliklerini, hem de kazancı doyasıya yaşamak demek!

Daha Fazla »

MOSTAR ATAKENT

Mostar Atakent İstanbulu’un gözde bölgelerinden biri olan Atakent’te inşa ediliyor. Proje butik konseptiyle aile yaşamına, yatırıma uygun olarak tasarlandı.

Daha Fazla »
POLAT TOWER BASIN EKSPRES

POLAT TOWER BASIN EKSPRES

Bölgenin en yüksek noktasında yer alan avantajlı konumu ve önü kapanmayacak 360 derece İstanbul manzarası ile Polat Tower Basın Ekspres’teki yaşam konforu seyir zevki ile tamamlanıyor.

Daha Fazla »

ALYA MARİN

Dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul’un göbeğinde inşa edilen Alya Marin, modern mimari çizgileri, açık kapalı sosyal alanları, çocuk oyun parkları, yapıların arasından süzülen doğal topoğrafya ile uyumlu peyzaj düzenlemesi sayesinde ferah ve nezih bir yaşam imkanı sunmakta. Birinci sınıf malzemeyle inşa edilen Alya Marin, kesintisiz güvenlik ve servis hizmetiyle de huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Daha Fazla »