TAKSİM PALAS

Proje özeti

İstanbul’un en gözde semtlerinden Taksim’in kalbinde hem şehir hayatı hem de huzur sunan Taksim Palas Projesi 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1 seçenekleriyle tasarlandı. Akıllı ev sistemi ile geniş sosyal alanlarıyla boş zaman daha değerli olurken, yaşayanlar için hayatı kolaylaştıracak.

Kurtuluş 350 m, Bomonti 1.1 km, Osmanbey metrosu 900 m, Nişantaşı 1.6 km, Harbiye 1.2 km, Taksim 2.9 km, Haliç 7.1 km, Boğaz 8 km. İş, eğlence, sanat ve kültürle dolu dinamik bir yaşamda. Duvarı süsleyen durağan bir İstanbul manzarasında değil, bu sürekli hareket eden antik şehrin kalbinde ..

 

Proje detayları

Yapımcı Firma: NİL&SOYDAN GAYRİMENKUL ORTAKLIĞI
Konut Tipi: 1+1, 2+1, 3+1
Konut Sayısı: 148 Konut
M² Aralığı: (85-136-177) m²
Manzara: ŞEHİR
Arsa Alanı: 13.000 m²
Konum: FERİKÖY
Teslim Tarihi: 30.07.2022

DIŞ GÖRSELLER

İÇ GÖRSELLER

MTS PROJE

Diğer Projelerimiz

NOUVEL MALTEPE

İstanbul Asya yakasında, Maltepe’nin incisi Yalı Mahallesi’nde denizle barışık, huzurlu, sakin elit bir yaşam sizleri bekliyor…

Read More »

TAKSİM PALAS

İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Taksim’in kalbinde, hem şehir hayatını hemde sakinliği bir arada sunan Taksim Palas Projesi 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile tasarlandı.

Read More »

BALANCE GÜNEŞLİ

Balance Güneşli, Balance Gayrimenkul’ün kalite anlayışını yansıttığı ve altına imzasını attığı ilk projesidir. Şölen markasının saygınlığı ve güvencesini yansıtan Balance Güneşli, modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılanmak üzere hayata geçen A plus bir ofis projesidir. 2015 yılında temeli atılan projenin tüm inşaat süreci tamamlanmış ve çalışma hayatı başlamıştır. Balance Güneşli, 17 dönüm arazi üzerinde toplam 83 bin metrekare inşaat alana sahip.

Read More »

ADRES KORU EVLERİ

Bayraktar İnşaat’ın İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni prestijli bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Adres Koru Evleri, 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Read More »

ELYSIUM ELIT

Elysium Elit İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Koşuyolu’nda 10.000 m2’lik bir alanda yer alan 2 bloktan oluşmaktadır. 86 daire ile sınırlı butik projede, 15 katlı A blok ve 7 katlı B bloğun hemen altında 6.500 m2’lik alana sahip dışarıya açık alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Read More »

BAHARYAKA EYÜP SULTAN

İstanbul’un ve tarihin kalbinde konumlanan Eyüpsultan’da, şimdi 6 katlı 27 blokta 593 daireden oluşan bir ayrıcalığın ilk adımları
BAHARYAKA ile atılıyor.

Read More »