TAKSİM PALAS

Proje özeti

İstanbul’un en gözde semtlerinden Taksim’in kalbinde hem şehir hayatı hem de huzur sunan Taksim Palas Projesi 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1 seçenekleriyle tasarlandı. Akıllı ev sistemi ile geniş sosyal alanlarıyla boş zaman daha değerli olurken, yaşayanlar için hayatı kolaylaştıracak.

Kurtuluş 350 m, Bomonti 1.1 km, Osmanbey metrosu 900 m, Nişantaşı 1.6 km, Harbiye 1.2 km, Taksim 2.9 km, Haliç 7.1 km, Boğaz 8 km. İş, eğlence, sanat ve kültürle dolu dinamik bir yaşamda. Duvarı süsleyen durağan bir İstanbul manzarasında değil, bu sürekli hareket eden antik şehrin kalbinde ..

 

Proje detayları

Yapımcı Firma: NİL&SOYDAN GAYRİMENKUL ORTAKLIĞI
Konut Tipi: 1+1, 2+1, 3+1
Konut Sayısı: 148 Konut
M² Aralığı: (85-136-177) m²
Manzara: ŞEHİR
Arsa Alanı: 13.000 m²
Konum: FERİKÖY
Teslim Tarihi: 30.07.2022

DIŞ GÖRSELLER

İÇ GÖRSELLER

MTS PROJE

Diğer Projelerimiz

NOUVEL MALTEPE

İstanbul Asya yakasında, Maltepe’nin incisi Yalı Mahallesi’nde denizle barışık, huzurlu, sakin elit bir yaşam sizleri bekliyor…

Daha Fazla »

BAHARYAKA EYÜP SULTAN

İstanbul’un ve tarihin kalbinde konumlanan Eyüpsultan’da, şimdi 6 katlı 27 blokta 593 daireden oluşan bir ayrıcalığın ilk adımları
BAHARYAKA ile atılıyor.

Daha Fazla »

ALYA DOLUNAY

Alya Dolunay, İstanbul Beylizdüzü’nün merkezinde, yaşam vadisi ve alışveriş merkezlerinin yanında, tüm ihtiyaçlarınızın bir adım ötesinde; butik , üks yaşamı tanımlıyor

Daha Fazla »
POLAT TOWER BASIN EKSPRES

POLAT TOWER BASIN EKSPRES

Bölgenin en yüksek noktasında yer alan avantajlı konumu ve önü kapanmayacak 360 derece İstanbul manzarası ile Polat Tower Basın Ekspres’teki yaşam konforu seyir zevki ile tamamlanıyor.

Daha Fazla »

TAKSİM PALAS

İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Taksim’in kalbinde, hem şehir hayatını hemde sakinliği bir arada sunan Taksim Palas Projesi 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile tasarlandı.

Daha Fazla »

ALYA TERAS

BOSS4 Gayrimenkul imzası taşıyan Alya Teras projesi Levent‘te 1 dönümlük alanda yükseliyor. 15 katlı olarak planlanan blokta alanları 53 ile 130 metrekare arasında değişen 129 daire bulunuyor.

Daha Fazla »